(یک نام برای پنل خود انتخاب نمایید)  
 
 
 
 
 
   
(به طور مثال 02122384937)  
شماره موبایل جهت ارسال رمز    
در وارد نمودن کد ملی دقت نمائید  
 ثبت نام در سایت 0098SMS.COM مستلزم پذیرفتن قوانین زیر می باشد :

1- عضویت و استفاده از سامانه ارسال پیامک 0098SMS از زمان ثبت نام کاملا رایگان می باشد و کاربر از پرداخت حق عضویت و هزینه اشتراک یا شارژ سالیانه معاف می باشد.
2- شماره اختصاصی به صورت رایگان برای دریافت و ارسال در این سامانه به شما اختصاص می یابد. این امر تابع شرایط و استراتژی اپراتور است. در صورت تغییر هر گونه قوانین و استراتژی از سوی اپراتور مبنی بر دریافت هزینه تمدید سالانه، این سامانه تابع شرایط اپراتور خواهد بود.
3- استفاده کننده متعهد می گردد در ارسال پیام ها بر اساس ضوابط و قوانین جمهوری اسلامی ایران از سیستم استفاده نماید .
4- تمامی مسئولیت و خسارت ناشی از محتوای متن پیام های ارسالی به عهده خریدار می باشد .
5- در صورتيكه به علت بروز مشكلات يا شرايط بحراني اعلام شده از سوي شركت هاي اپراتور تلفن همراه كشور و يا مراجع ذيصلاح قانوني، فروشنده مجبور به وضع محدوديت‌هايي در زمانبندي انتقال پيامك هاي مربوط به خريدار شود،‌ خريدار ضمن پذيرش شرايط بروز‌يافته، موظف به رعايت زمان‌بندي مذكور مي‌باشد.
6- خريدار موظف به رعايت قوانين دولت الكترونيك از قبيل قوانين امنيتي اينترنت، قوانين امنيتي سيستم هاي اطلاعاتي كامپيوتر PRS و قوانين محرمانگي اينترنت مي باشد.
7- خريدار مي‌بايد پاسخ‌گوي مشتريان خود و پذيراي مسئوليت‌هاي مشتري‌مداري باشد.
8- مسؤليت آثار سوء ناشي از ارسال پيام‌هاي خريدار براي مشتريان و جبران خسارت در مقابل كليه دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي، به عهده خريدار مي‌باشد.
9- با توجه به اینکه ارسال پیامک و یا اعتبار استفاده کننده از سامانه در هر لحظه مهیا باشد همزمان با خرید اعتبار توسط استفاده کننده . شارژ مورد نظر به صورت آنلاین از اپراتور خریداری می شود به همین دلیل مبلغ خریداری شده اعتبار به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد.
10- مسئولیت حفظ اطلاعات بر روی سامانه به عهده استفاده کننده می باشد و استفاده کننده از سامانه متعهد می گردد از اطلاعات خود پشتیبان گیریهای لازم را به عمل آورد .
11 – استفاده کننده از سامانه متعهد می گردد نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهد . در غیر اینصورت مسئولیت ناشی از ارسال هر پیامک به عهده خریدار و مشخصات ثبت شده در سامانه می باشد .
12- بدلیل فیلترینگ شدید مخابرات قبل از ارسال پیام انبوه یکبار به صورت تست متن مورد نظر را بر روی گوشی همراه خود ارسال نموده و از رسیدن آن به گوشی اطمینان حاصل فرماید. در غیر اینصورت در صورت فیلتر شدن پیام ها این سامانه مسئولیتی بر عهده نمی گیرد.
13- هزینه پیام های ارسال شده به شماره های تلفن همراهی که سوخته شده ویا به مدت طولانی خاموش می باشند یا خارج از سرویس می باشند توسط اپراتور با این سامانه محاسبه می گردد و این هزینه قابل برگشت نمی باشد
14- در این سامانه تعرفه پیامک به قیمت روز مخابرات محاسبه می گردد و در صورت کاهش و یا افزایش قیمت پیامکها از سوی مخابرات اعتبار شما به همان میزان تغییر می یابد
15-هزینه ارسال به شماره های بلک لیست و مسدود تبلیغاتی در این سامانه کاملا بازگشت داده می شود
16-در صورتیکه که کاربر به مدت یک سال از پنل خود استفاده نکند، پنل به صورت اتوماتیک غیرفعال می گردد.
17- در صورتیکه که کاربر به مدت دو سال در پنل خود تراکنشی نداشته باشد، پنل به صورت اتوماتیک غیرفعال می گردد
18- این سامانه تابع قوانین استراتژی اپراتور است در صورتیکه اپراتور هر گونه تغییری در روند ارایه سرویس و شماره اختصاصی ارایه کند این سامانه به ناچار این تغییر را انجام خواهد داد
19- در صورت هرگونه پیام غیر اخلاقی یا تهدید یااستفاده از نام دادگاه و دادسرا و ابلاغیه یا شبیه سازی پیامک وازیر بانکی یا سواستفاده از نام و برند شرکتها و یا هرگونه پیامک فریبنده و حتی شوخی و ارسال به شماره موبایل خود باعث مسدودی شماره از سوی اپراتور و سوخت کل اعتبار خواهد شد و هزینه ای به کاربر مسترد نخواهد شد
20- مدت آرشیو پیام های ارسالی و دریافتی، 6 ماه است و کاربر متعهد می گردد در صورت نیاز، از پیام های ارسالی و دریافتی خود، بک آپ های لازم را تهیه کند.

21- مهلت استفاده از بسته پیامکی یک سال است. همچنین در صورت تغییر تعرفه از سوی اپراتور و هر گونه افزایش، مانده اعتبار معادل سازی و به تعرفه روز حساب خواهد شد
22- انتقال شماره اختصاصی از این سامانه به سامانه دیگر تنها با پرداخت هزینه انتقال و تسویه هزینه تمدید سالانه شماره اختصاصی امکان پذیر می باشد.
ثبت نام شما در سایت به منزله ی موافقت با قوانین ما می باشد