این مقاله تاکنون بار مشاهده شده است


 

برای اجرای اولیه کمپین تبلیغات پیامکی به نکات زیر توجه کنید
به عنوان یک کاربر تازه وارد، نمی‌دانید چگونه کمپین تبلیغاتی پیامکی راه اندازی کنید و چگونه ایده‌ها وهدف‌های خود را عملی کنید و نگران این موضوع هستید که آیا می‌توانید ایده‌های خود را به بهترین نحو عملی کنید یا خیر. نگران نباشد ما در 0098 اس ام اس به شما کمک خواهیم کرد و نکات لازم جهت راه اندازی اولین کمپین تبلیغاتی پیامکی برای شما بیان می‌کنیم تا شما بتوانید کسب درآمد خود را افزایش دهید.

ایده‌ها و هدف‌های خود را بررسی کنید
شما می‌خواهید که مخاطبانتان پیامک‌هایی ارزشمند و اختصاصی را از جانب شما دریافت کنند. پیامک‌هایی که سبب جذب آنان شود بنابراین از کلمات کلیدی جذب کننده و ساده استفاده کنید، همیشه به مشتریان پیامکی خود تخفیف دهید در مناسبت‌های مختلف به مشتریان پیامکی خود تخفیف بیشتر دهید به افرادی که سبب معرفی شما به دیگران می‌شوند تخفیف ویژه‌ای دهید. این موضوع سبب افزایش مخاطبان شما در خبرنامه پیامکی می‌شود. همچنین می‌توانید با واژه‌ی در صورت عضویت یک کتاب الکترونیکی رایگان دریافت کنید و غیره مخاطبان بیشتری را در خبرنامه پیامکی خود عضو کنید در صورتی که از کلمه جذب کننده‌ای در پیامک خود استفاده نکنید مطمئن باشید از بازخورد مناسبی برخوردار نمی‌شوید.

از خود بپرسید چه زمانی و چه روزهایی پیامک‌های من برای مشتریان ارزشمند است؟
اگر شما صاحب یک مجتمع تفریحی هستید، احتمال اینکه مشتریان شما بخواهند در روز شنبه به شما مراجعه کنند بسیار کم است. برای درک این جمله لزومی ندارد با مفهوم بازاریابی تخصصی آشنایی داشته باشید. تنها کافی است که مشتریان خود و عادات هفتگی خود را بشناسید. اگر شما با مشتریان خود آشنایی داشته باشید، خواهید دانست که ارسال پیامک در چه زمان‌هایی از بازخورد بالایی برخوردار است.

از تجربه قبلی خود استفاده کنید، نتایج آن را سبب بهبود عملکرد خود بررسی کنید
تحلیل و آنالیز آمارهای یک کمپین تبلیغاتی از اهمیت بسیاری برخوردار است. در صورتی که آمارهای کمپین تبلیغاتی خود را بررسی نکنید نمی‌توانید مشکلات و نقایص عملکرد خود را شناسایی کنید و جهت بهبود عملکرد خود تلاش کنید زیرا بررسی اطلاعات سبب می‌شود تا شما بدانید چه زمانی و چه نوع پیامکی ارسال نمایید.

با دیگران مشورت کنید
مطمئنا برای جذب مشتریان بیشتر شما باید تجارت خود را تبلیغ کنید. اما چگونه؟ آیا تبلیغات و بازاریابی به روش‌های سنتی و از طریق برنامه‌های اجتماعی پاسخگوی نیاز شما خواهد بود؟ بهتر است از نظرات دیگران نیز استفاده کنید از آنها بخواهید پیشنهادهای خود را مطرح کنند. همیشه سعی کنید تاثیر گذارترین شیوه‌ی تبلیغاتی را برای خود انتخاب کنید. 

در صورت تمایل ایجاد یک کمپین تبلیغاتی با تماس بگیرید شما می‌توانید از تجربه 10 ساله ما استفاده نمایید.